Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

День відкритих дверей для працівників сільського господарства
01.03.2018


 

 

Для більш детального ознайомлення з роботою Тернопільського об’єднаного управління запроваджено проведення «Днів відкритих дверей», коли кожен охочий має можливість прийти до Фонду та отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення або пораду від спеціаліста.

Провела такий черговий захід начальник відділу обслуговування громадян у Тернопільському районі Ольга Гірська

На зустріч запросили працівників сільського господарства, яким роз’яснили про те, хто із сільгоспрацівників має право на достроковий вихід на пенсію, які документи під час виходу на пенсію потрібно подати до органів Пенсійного фонду, а також яким чином можна підтвердити трудовий стаж особі, якщо відповідних записів у трудовій книжці немає.

 

Обговорювалися також нюанси зарахування до пільгового стажу тракториста часу проходження строкової військової служби та навчання в професійно-технічному начальному закладі, особливості призначення пільгової пенсії багатодітним матерям, які працюють у сільському господарстві. 

 

З метою підвищення грамотності та обізнаності громадян з пенсійних питань, фахівці Фонду запропонували відвідувачам ознайомитись з відомчими виданнями – щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр» та щомісячним журналом «Вісник Пенсійного фонду України», з яких завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Завдяки проведеному заходу відвідувачі не тільки отримали можливість вирішення питання, але й дізналися про електронні послуги, зокрема про ВЕБ-портал Пенсійного фонду України.

 

Юлія Талалай

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області