Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

Про дотримання законодавства в частині оплати праці – роботодавцям за круглим столом
28.02.2018


 

 

Заступник начальника Тернопільського об’єднаного управління Віталій Шаховал та начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та використання електрнонних реєстрів Михайло Комлєв  взяли участь у семінарі в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості на тему: «Легалізація заробітної плати, зайнятості населення та обліку прав застрахованих осіб на пенсійне та соціальне страхування» для страхувальників, які мають найманих працівників.

На порядку денному розглядались актуальні питання виплати офіційної заробітної плати. Фахівці управління акцентували увагу слухачів на тому, чим загрожує роботодавцям порушення норм законодавства про працю у випадках допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору, працевлаштування працівника на неповний робочий час при фактичному виконанні роботи протягом повного робочого дня, встановлення на підприємстві та виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску і податків. Зазначили, що такі порушення чинного законодавства в майбутньому негативно впливатимуть на пенсію їх найманих працівників.

Також пенсійники надали роз’яснення та консультації з питань формування звітності, що надходить до Фонду, в розрізі застрахованих осіб.

На завершення зустрічі присутні отримали інформаційні буклети про переваги користування електронним сервісом – Веб-порталом Пенсійного фонду України.

 Юлія Талалай

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області