Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

День Пенсійного фонду у Івачеводолішнівській сільській раді
13.02.2018


 

 

 

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління провели День Пенсійного фонду України у Івачеводолішнівській сільській раді. Галина Гумницька, заступник начальника об’єднаного управління, розповіла присутнім про запроваджені пенсійною реформою законодавчі зміни. Зокрема, осучаснення та основні складові перерахунків, зауваживши при цьому, що здійснені вони в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, без жодних потреб в особистих зверненнях пенсіонерів.   

В ході прийому громадян та використовуючи електронну базу даних одержувачів пенсій відповідали на запитання присутніх та надавали консультації з різних  питань пенсійного забезпечення.

Також була надана можливість ознайомитись з діяльністю управління та переконатись, що форми і методи інформаційно – роз’яснювальної роботи постійно вдосконалюються, технології покращуються, законодавство змінюється. Фахівці управління допомагають відвідувачам бути обізнаними та інформованими про всі зміни, які відбуваються в пенсійній сфері держави. Усім присутнім запропонували активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України.

 

 

Марта Ковалець

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області