Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

Легальна зайнятість – Ваш соціальний захист!
11.01.2018


 

В Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Легальна трудова діяльність – це  основа  соціальної захищеності працюючого населення» за участю першого заступника начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області.

Ніна Банзерук розповіла присутнім, що відсутність легальних трудових відносин призводить до втрати страхового стажу, а також  позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення, соціальних послуг та виплат у разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання, цілої низки інших прав і соціальних гарантій передбачених чинним трудовим законодавством. Також фахівець Фонду наголосила, що контролювати сплату внесків роботодавцем можливо за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду України.

У інформаційних буклетах, які роздали спеціалісти об’єднаного управління, є інформація та інструкція, щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) для перевірки свого набутого стажу.

 

Юлія Талалай

Головний спеціаліст з питань

організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області