Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

Легалізація заробітної плати
04.01.2018


 

 

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Легалізація заробітної плати», лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії.

У семінарі взяла участь начальник об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух, яка закликала усіх присутніх зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить зняти, по-перше, соціальну напругу, а по-друге, дозволить громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Трудові відносини між роботодавцями і працюючими повинні будуватися на законодавчій основі, з дотриманням відповідних соціальних гарантій, що лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав усіх учасників ринку праці.

«Перевірити інформацію про сплату роботодавцями єдиного внеску можна  зареєструвавшись на ВЕБ-порталі, де також можна дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду» - розповіли присутнім пенсійники та роздали інформаційні буклети.

 

Марта Ковалець

головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області