Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

Чергові заняття в «школі майбутнього пенсіонера»
02.01.2018


 

27 та 28 грудня 2017 року начальники відділів обслуговування громадян в місті Тернополі та Тернопільському районі Людмила Травіна та Ольга Гірська провели чергові заняття «школи майбутнього пенсіонера». Основні питання, які розглядалися, це осучаснення пенсій; залежність розміру майбутньої пенсії від страхового стажу та заробітної плати; необхідність отримання легальної заробітної плати; як зараховується страховий стаж при умові отримання заробітної плати у розмірі менше мінімальної заробітної плати.

Також фахівці Фонду розповіла присутнім про Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого можливо контролювати особисті дані реєстру застрахованих осіб та дистанційно отримувати послуги без звернення до управління Фонду.

В ході зустрічі з присутніми заповнили анкети для реєстрації на Веб-порталі та роздали перелік документів, необхідних для призначення пенсії.

Головне завдання таких занять – це роз'яснення умов виходу на пенсію, правова оцінка документів, трудової книжки, довідок, адже завдяки завчасному зверненню осіб передпенсійного віку до об’єднаного управління можна виявити та усунути недоліки в документах, надіслати запити для отримання документів, яких бракує, ще до настання права на пенсію.

 

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області