Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

Про особливості виплати січневих пенсій у грудні – місцевому телевізійному інформаційно-розважальному каналу м. Тернополя ІНТБ
02.01.2018


 

Пенсію за січень 2018 року почнуть виплачувати ще в грудні теперішнього року. Про це повідомила начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух місцевому каналу - ІНТБ.

– Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру. З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2018 року Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2018 року буде виплачено у грудні 2017 року, –сказала Тетяна Глух.

За її словами, пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 13 січня, гроші на рахунок будуть зараховані 26-28 грудня. Пенсіонери, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати з 4 по 8 січня 2018 року включно, пенсія буде виплачуватися в термін до 31 грудня 2017 року.

Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2018 року на поштових відділеннях в останні дні грудня цього року, зможуть отримати її починаючи з 5 січня 2018 року.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії по 25 січня, або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 9 по 25 січня, пенсія буде виплачуватись в звичному режимі в установлені дати виплати.