Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

Про зміни в пенсійному забезпеченні слухачам української радіостанції «Радіо Рокс»
07.11.2017


 


 

02.11.2017 в прямому ефірі української радіостанції «Радіо Рокс» начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух розповіла слухачам про зміни в пенсійному законодавстві відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Про проведені перерахунки; осучаснення пенсій; підвищення з 1 жовтня мінімальної пенсії; перерахунок пенсій, призначених жінкам достроково; переведення з пенсій, призначених за спецзаконами та скасування особливого порядку виплати пенсій пенсіонерам, які працюють розказала очільниця Фонду.

Особливо начальник обєднаного управління наголосила про зміни щодо майбутніх пенсіонерів, а саме: чи підняли пенсійний вік і за яких умов в подальшому пенсіонери будуть виходити на пенсію.

Запитання слухачів, які телефонували у студію під час радіоефіру стосувалися перерахунку пенсії та зарахування стажу набутого за кордоном.

На завершення Тетяна Григорівна розповіла про можливість перевірити свій стаж та контролювати сплату страхових внесків за допомого ВЕБ-порталу ПФУ, та побажала усім довголіття, при доброму здоровї та високій пенсії. 

Юлія Талалай

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області