Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

День соціального працівника
06.11.2017


 

 

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Свято було створене, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Майбутні кадри для соціальної сфери готують на кафедрі психології та соціальної роботи юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Із викладачами та студентами кафедри і Тернопільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області склалась тривала партнерська співпраця. Студенти  часті гості в об’єднаному управлінні на Дні відкритих дверей, Дні Пенсійного фонду та на практичних заняттях з метою розуміння практичної сторони застосування отриманих теоретичних знань з питань пенсійного забезпечення.

  Минулого року напередодні Різдвяних свят відбувся Флеш-моб у вигляді театралізованого дійства – вертепу на тему «Легальна зайнятість – запорука гідної пенсії». Тут кожен студент мав змогу виявити свою індивідуальність, креативний підхід до вирішення складних соціальних проблем, а відтак реалізувати девіз «навчаємось відпочиваючи». Сама ідея такого Флеш-мобу належала студентам, як і її творче акторське відтворення.

З нагоди Дня працівника соціальної сфери на свято до кафедри психології та соціальної роботи юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету вже традиційно запросили керівника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Глух Тетяну, яка привітала майбутніх колег.

В знак подяки від студентської молоді у подарунок для керівника об’єднаного управління була створена картина у від Богом обдарованого юнака Кирила Богданюка. Картина була створена у техніці «енкаустика», що в перекладі означає «малюю праскою», або «розтоплюю віск». На очах у всіх присутніх був створений художній шедевр за допомогою праски і воскових олівців.  Особливо цінним подарунок є тому, що не зважаючи на «обмеженні можливості»  Кирила, його жага і любов до життя, прагнення пізнавати нове та навчатися, відкриває для нього необмежені можливості творити прекрасне та дарувати людям добро і віру!

Тетяна Глух щиро подякувала за подарунок, позитивні емоції, невичерпну енергію та побажала міцного здоров’я, успіхів і перемог, для розбудови та процвітання нашої держави.