Об'єднане управління пенсійоного фонду інформує

Зустріч із громадськими організаціями у форматі тренінгу
30.10.2017


 

 

26 жовтня начальник Тернопільського обєднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух та заступник начальника Галина Гумницька були запрошені на тренінг із громадськими організаціями. Тема тренінгу, яку організували та провели Український жіночий фонд та Тернопільська обласна асоціація жінок -  «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».

Особливо присутніх зацікавила інформація, яка викликала жваве обговорення, щодо пенсійної реформи.

Галина Гумницька розповіла про осучаснення пенсії та зміни  відповідно до Закону України від 3 жовтня 2017 року №2148 – Vlll «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Також про добровільну участь, про сплату страхових внесків, накопичувальну систему, та можливість контролювати свого роботодавця за допомогою ВЕБ-порталу ПФУ говорила начальник обєднаного управління. Тетяна Глух наголосила, що про пенсію потрібно дбати замолоду, працюючи легально та сплачуючи страхові внески, а запитання на цю тему від молоді  свідчать, що майбутнє їм не байдуже.

Тренінг пройшов у дружній та теплій атмосфері, і учасники домовились про подальшу тісну співпрацю і проведення подібних зустрічей, з метою обізнаності в питаннях пенсійного забезпечення.

 

Юлія Талалай

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області