Податкові новини

Оновлено довідник типів об'єктів оподаткування для подання форми №20-ОПП
04.01.2018


 

 

Державною фіскальною службою України оприлюднено новий довідник типів об'єктів оподаткування. Для цього пропонуємо скористатись оновленим Довідником типів об'єктів оподаткування (станом на 22.12.2017 р.).

Начальник відділу реєстрації та обліку платників Ірина Іванко зазначила, що платники податків повинні повідомляти податкову про всі об’єкти оподаткування (їх появу та зміну), пов’язані з господарською діяльністю.

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП подається  протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до податкової інспекції за основним місцем обліку платника податків.

Крім того, у відділі також нагадали, що змінено форму повідомлення за ф. № 20-ОПП та розділ 3 доповнено новою графою 12 « реєстраційний номер об’єкта оподаткування (зазначити у разі наявності)».

В зв’язку з набранням чинності наказу мінфіну № 839, вказані зміни чинні з 8 грудня 2017 року.

Докладніше – у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.