Електронна приймальня

Тернопільська районна рада
м.Тернопіль, м-н Перемоги, 1.
тел.: 43-58-21, 43-58-85, факс: 43-58-29
E-mail: 
25347928@mail.gov.ua

Запрошення
https://www.facebook.com/groups/2141887316047823/permalink/2144334299136458/
Вадим Петриченко
14:46 18.02.2018

Чернихівецька сільська громада -це банда!!!
Потрібно негайно потрясти голову громади с.Чернихівці на чолі з її прибічниками і терміново провести ревізію у сільській громаді ,повірте там є багато інтерес ного на що варто звернути увагу!))
ББС
16:11 28.10.2017

На сайті переадресація на рекламу та інші російські сайти
Доброго дня! Почистіть, будь ласка, сайт від несанкціонованого втручання в контент. При відкриванні головної сторінки, відкриваються додаткові вікна з рекламою. Слово "Арсен" залінковано на російський сайт.
Вікторія
21:15 21.07.2017

Культурно-гуманітарне співробітництво
Доброго дня ! Мене звати Людмила Тимченко. Звертаюсь до Вас з питанням культурно - гуманітарного співробітництва! Я представник українського музичного гурту "ТамДеМи" (м. Київ). Хочу запропонувати співпрацю, з нашогу боку , виступи, концерти на масових заходах для вашої громади, а саме, - дні міст, селищ, сіл,професійні, календарні свята та інше.
Творчість гурту "ТамДеМи" пробуджує в людях оптимізм, позитивне ставлення до життя, несе добро та любов у душі слухачів!
Ціль гурту "ТамДеМи" - популяризувати нову сучасну українську музику!

https://www.youtube.com/watch?v=3JVfHAPFU-0

https://www.youtube.com/watch?v=tyAzZuFkbBQ

Щиро вдячна за увагу і сподіваюсь на плідну співпрацю!

З повагою директор ТОВ "Мюзік Інвест Груп" Людмила Тимченко.
Людмила Тимченко
15:40 22.03.2017

Великобірківська селищна рада
Великобірківська селищна рада просить розмістити на офіційній сторінці (сайті) Тернопільської районної ради посилання на офіційний сайт Великобірківської селищної ради (домен:http://v-birky.rada.org.ua/) та доповнити інформацію за посиланням: Місцеві ради → Місцеві ради VІI скликання → Великобірківська селищна рада.
Великобірківська селищна рада
15:16 28.02.2017

Ищем родствеников...
Здравствуйте! я ищу сестёр Коркушинских Ольгу и Анну Петровных 1968-1970 года. ранее они жили в с. Угринов, Бережанский район. Их отец умер преблизительно в 1985.. и после этого связь сними потерялась. Большая просьба нам помочь их розыскать, может что то знаете... мой номер 0500708958... Заранее Спасибо...
Кордяк Мария Васильевна
18:55 13.02.2017

"Подільське слово"
Доброго дня! Я, студент спеціальності "Видавнича справа та редагування", пишу дипломну роботу, аналізуючи районні газети Тернопільської області, як предмет дослідження, зокрема, обрав і Вашу газету. Мені потрібна загальна характеристика "Подільського слова", якщо зможете чимось допомогти - відпишіть. Буду щиро вдячний!
Ігор Базан, м. Тернопіль
18:00 09.02.2017

Чиста вода
Доброго дня! При вїзді в с. Товстолуг (праворуч) на території комлексу є діюча водонапорна башта, під яку п. Березовський (АГРОН) систематично зливає тонни гноївки. Тим самим порушує всі санітарні норми! А люди ту воду пють! По нормам в радіусі 50 м має бути все чисто і територія огороджена! Будь ласка прийміть міри! Поки ніхто не захворів!!!
еколог
07:40 19.11.2016

Про пошуки села Пронятин
Доброго дня! Наша сім"я розшукує село Пронятин у Тернопільській області. Нам повідомили що під час Великої Вітчизняної війни на території села Пронятин загинув та захоронений наш дідусь Здітовецький Степан Антонович. Але на карті чомусь такого села немає, можливо змінилась його назва. Якщо можна напишіть нам. Дуже хотілося б відвідати його могилу. Будемо Вам дуже вдячні за відповідь. Сім"я Свірських
Кручко Ірина Станіславівна
15:15 04.09.2016

соціалmна рівність села і великого міста
так при такому бенкетуванні в великих містах ніколи ніяких мілярдів не хватить любій країні світу ,говорив Міклош і Бальцерович.коли в нас дотуються люди з середнім і великим доходом. міняти філософію пільг на транспорті на світову, - тільки бідним, а не 12млн чоловік на транспорті і тільки в великих містах і до безміри, навіть немає нормативу на пільгу на транспорті,тоді як на електрику є пільгова норма -75кіловат,на газ на опалення 7кубів кубів на місяць,води -2куба і тд. 55% в метро і тролейбусах безкоштовно і безмірно,чого немає в світі. Бальцерович це вирівняв ще 20років тому в Польщі. 5млрд грн на пільгові перевезення щороку і незалежно від доходу пенсіонера..Або зменшити пільговиків на транспорті з 50 категорій до 10. чи пільговики пенсіонери повинні платити хоч 50% вартості білету.Зрівняємо працюючого пенсіонера з пенсією 3000грн, + на роботі ще отримує 3000грн з непрацюючим пенсіонером з пенсією 1200, який сидить дома в цьому ж великому місті і отоварюється в квартальному продмазі пішки.Працюючий пенсіонер: проїзд 1.50грн помножити на 2 і на 240робочих дня=720гривень. А якщо по дорозі на роботу крім тролейбусу він щодня користується і метро,де вартість проїзду 4грн,то ще 1920грн.То метро+тролейбус і виходить один пенсіонер працюючий отримує з бюджету бонус в 2640грн за рік (а молода мати на мін зарплату,маючи дитину на руках платить наповну),а пенсіонеру непрацюючому в цьому ж місті, якщо він купує продукти поряд то ці гроші пролітають.тобто дотуємо не бідних.в більшості селах чи райцентрах один день в місяць пільгово пенсіонерам і рідко один день в тиждень.то зробіть в великих містах 1день в місяць пільговий пенсіонерам--і будуть мілярди армії і соціальна справедливість по країні.Друге : газові лічильники в кожну квартиру за рахунок підв тарифу на газ або бюджету.тоді як 9млн житла вже його поставили за свої гроші.а тепер др. раз будуть оплачувати лічильник свій.тим більше експерти сказали ,що ці 9млн споживають 95% газу в газових трубах. Третє: для Осбб держбюджет дотує 70% капремонту і утеплення.в світі такого немає. Там вартість капремонту і утеплення включена в квартплату чи окремо,як в СНГ. і тільки тих хто не приватизував квартиру--дотує держава,адже це загальнонародні гроші.(спадкоємці повинні і оплачувати капремонт пенсіонеру,що в інд будинках, що в приват квартирах,як у всьому світі,всі в однакових умовах, а не весь укрнарод,по укрзакону діти повинні допомагати старим батькам).Четверте бенкетування в великих містах.дотування з комунального бюджету ремонту 6млн приватквартир –це завуальовані непрямі дотації,які коштують мілярди з бюджету але мінфін перевіряє бідність тільки тих, кому дали субсидію.тоді як в 6млн квартирах України не всі мають мін пенсії і зарплати, а тому на 100% повинні самі оплачувати і капремонт,який треба включити в квартплату.в противному випадку потрібно щоб міськ і сільради дотували капремонт 9млн укрхат.Федишин.
Федишин максим
18:24 05.06.2016

сторінка 1 2 3 4 5 6 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: