Електронна приймальня

Тернопільська районна рада
м.Тернопіль, м-н Перемоги, 1.
тел.: 43-58-21, 43-58-85, факс: 43-58-29
E-mail: 
25347928@mail.gov.ua

Культурно-гуманітарне співробітництво
Доброго дня ! Мене звати Людмила Тимченко. Звертаюсь до Вас з питанням культурно - гуманітарного співробітництва! Я представник українського музичного гурту "ТамДеМи" (м. Київ). Хочу запропонувати співпрацю, з нашогу боку , виступи, концерти на масових заходах для вашої громади, а саме, - дні міст, селищ, сіл,професійні, календарні свята та інше.
Творчість гурту "ТамДеМи" пробуджує в людях оптимізм, позитивне ставлення до життя, несе добро та любов у душі слухачів!
Ціль гурту "ТамДеМи" - популяризувати нову сучасну українську музику!

https://www.youtube.com/watch?v=3JVfHAPFU-0

https://www.youtube.com/watch?v=tyAzZuFkbBQ

Щиро вдячна за увагу і сподіваюсь на плідну співпрацю!

З повагою директор ТОВ "Мюзік Інвест Груп" Людмила Тимченко.
Людмила Тимченко
15:40 22.03.2017

Великобірківська селищна рада
Великобірківська селищна рада просить розмістити на офіційній сторінці (сайті) Тернопільської районної ради посилання на офіційний сайт Великобірківської селищної ради (домен:http://v-birky.rada.org.ua/) та доповнити інформацію за посиланням: Місцеві ради → Місцеві ради VІI скликання → Великобірківська селищна рада.
Великобірківська селищна рада
15:16 28.02.2017

Ищем родствеников...
Здравствуйте! я ищу сестёр Коркушинских Ольгу и Анну Петровных 1968-1970 года. ранее они жили в с. Угринов, Бережанский район. Их отец умер преблизительно в 1985.. и после этого связь сними потерялась. Большая просьба нам помочь их розыскать, может что то знаете... мой номер 0500708958... Заранее Спасибо...
Кордяк Мария Васильевна
18:55 13.02.2017

"Подільське слово"
Доброго дня! Я, студент спеціальності "Видавнича справа та редагування", пишу дипломну роботу, аналізуючи районні газети Тернопільської області, як предмет дослідження, зокрема, обрав і Вашу газету. Мені потрібна загальна характеристика "Подільського слова", якщо зможете чимось допомогти - відпишіть. Буду щиро вдячний!
Ігор Базан, м. Тернопіль
18:00 09.02.2017

Чиста вода
Доброго дня! При вїзді в с. Товстолуг (праворуч) на території комлексу є діюча водонапорна башта, під яку п. Березовський (АГРОН) систематично зливає тонни гноївки. Тим самим порушує всі санітарні норми! А люди ту воду пють! По нормам в радіусі 50 м має бути все чисто і територія огороджена! Будь ласка прийміть міри! Поки ніхто не захворів!!!
еколог
07:40 19.11.2016

Про пошуки села Пронятин
Доброго дня! Наша сім"я розшукує село Пронятин у Тернопільській області. Нам повідомили що під час Великої Вітчизняної війни на території села Пронятин загинув та захоронений наш дідусь Здітовецький Степан Антонович. Але на карті чомусь такого села немає, можливо змінилась його назва. Якщо можна напишіть нам. Дуже хотілося б відвідати його могилу. Будемо Вам дуже вдячні за відповідь. Сім"я Свірських
Кручко Ірина Станіславівна
15:15 04.09.2016

соціалmна рівність села і великого міста
так при такому бенкетуванні в великих містах ніколи ніяких мілярдів не хватить любій країні світу ,говорив Міклош і Бальцерович.коли в нас дотуються люди з середнім і великим доходом. міняти філософію пільг на транспорті на світову, - тільки бідним, а не 12млн чоловік на транспорті і тільки в великих містах і до безміри, навіть немає нормативу на пільгу на транспорті,тоді як на електрику є пільгова норма -75кіловат,на газ на опалення 7кубів кубів на місяць,води -2куба і тд. 55% в метро і тролейбусах безкоштовно і безмірно,чого немає в світі. Бальцерович це вирівняв ще 20років тому в Польщі. 5млрд грн на пільгові перевезення щороку і незалежно від доходу пенсіонера..Або зменшити пільговиків на транспорті з 50 категорій до 10. чи пільговики пенсіонери повинні платити хоч 50% вартості білету.Зрівняємо працюючого пенсіонера з пенсією 3000грн, + на роботі ще отримує 3000грн з непрацюючим пенсіонером з пенсією 1200, який сидить дома в цьому ж великому місті і отоварюється в квартальному продмазі пішки.Працюючий пенсіонер: проїзд 1.50грн помножити на 2 і на 240робочих дня=720гривень. А якщо по дорозі на роботу крім тролейбусу він щодня користується і метро,де вартість проїзду 4грн,то ще 1920грн.То метро+тролейбус і виходить один пенсіонер працюючий отримує з бюджету бонус в 2640грн за рік (а молода мати на мін зарплату,маючи дитину на руках платить наповну),а пенсіонеру непрацюючому в цьому ж місті, якщо він купує продукти поряд то ці гроші пролітають.тобто дотуємо не бідних.в більшості селах чи райцентрах один день в місяць пільгово пенсіонерам і рідко один день в тиждень.то зробіть в великих містах 1день в місяць пільговий пенсіонерам--і будуть мілярди армії і соціальна справедливість по країні.Друге : газові лічильники в кожну квартиру за рахунок підв тарифу на газ або бюджету.тоді як 9млн житла вже його поставили за свої гроші.а тепер др. раз будуть оплачувати лічильник свій.тим більше експерти сказали ,що ці 9млн споживають 95% газу в газових трубах. Третє: для Осбб держбюджет дотує 70% капремонту і утеплення.в світі такого немає. Там вартість капремонту і утеплення включена в квартплату чи окремо,як в СНГ. і тільки тих хто не приватизував квартиру--дотує держава,адже це загальнонародні гроші.(спадкоємці повинні і оплачувати капремонт пенсіонеру,що в інд будинках, що в приват квартирах,як у всьому світі,всі в однакових умовах, а не весь укрнарод,по укрзакону діти повинні допомагати старим батькам).Четверте бенкетування в великих містах.дотування з комунального бюджету ремонту 6млн приватквартир –це завуальовані непрямі дотації,які коштують мілярди з бюджету але мінфін перевіряє бідність тільки тих, кому дали субсидію.тоді як в 6млн квартирах України не всі мають мін пенсії і зарплати, а тому на 100% повинні самі оплачувати і капремонт,який треба включити в квартплату.в противному випадку потрібно щоб міськ і сільради дотували капремонт 9млн укрхат.Федишин.
Федишин максим
18:24 05.06.2016

Неадекватний водій маршрутки 25 номер 0425 Кузь
Вельмишановний пан Кузь, який є відієм даного транспортного засобу відмовлявся перевозити бійців АТО, хамською поведінкою ображаючи хлопців (в маршрутці і діти їхали). Просимо Вас прийняти міри.
Денис Валентинович
16:21 03.06.2016

Самочинство Ступківської сільської ради
Скажіть, будь-ласка, чи має право голова Ступківської сільської ради п. Радецький І.Р та його секретар Ковалковська виїжджати без власника земельних дачних дідянок на їх територію встановлювати межі, хоч межі визначені і винесені в натурі відповідними організаціями, які мають на це ліцензію. Таке трапляється неодноразово. В суботу, 2 квітня землевпорядник Ступківської сільської ради знову без мого відома була на моїх ділянках, де я застала її та інших людей, які немають ніякого відношення до міряння ділянок знову чисто випадково. Прошу вжити відповідні заходи.
Як і коли можна записатися до вас на прийом по цоьму питаннї, бо в мене вже немає сил від цього безчинства
Мицько Богдана Михайлівна
09:34 04.04.2016

Корупція
Доброго дня! Прошу вашої допомоги, дорога редакціє!
Попелюшка і «золотий» горішок
Я - вчителька початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Нижбірок Гусятинського району Тернопільської області.
27 травня 2015 року мені управлінням праці та соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації було відмовлено у субсидіях (Рішення №673, 04-9/2000) , спираючись на відсутність інформації про склад зареєстрованих членів сім'ї. Хоча прем'єр-міністр Яценюк А.П. говорив подавати лише заяву і декларацію. У вересні, зібравши усі документи, я подала на субсидію вдруге. Через 100 днів 18 грудня 2015 року мені знову було відмовлено, спираючись на великі доходи. (Живу з мамою-пенсіонеркою).
Звернувшись у ДПІ Гусятинського району, мені стало відомо, що окрім заробітної плати я одержала за рік 80290 гривень від продажу горіхів. Ці гроші я нібито отримала від жителів Закарпатської області Рахівського району села Середнє Водяне, а саме від: Волос Нуца Георгійовича, Волос Марії Василівни, Волос Ануси Іванівни, Маркович Марини Іванівни, Попше Івана Івановича. З цими людьми я зовсім не знайома.
З великою образою в душі я змушена була купити дров і обігрівати своє приміщення.
Провівши власне розслідування, я дізналася, що Целіївською сільською радою було видано, без мого відома, на моє прізвище фіктивну довідку на здачу сільськогосподарської продукції, зокрема горіхів. Заяву на видачу такої довідки ІІІ-ДФ я не писала і довідки я не отримувала. Мені стало відомо, що довідку видано у жовтні 2013 року і термін її діє - 5 років. Незаконно були використані мої персональні дані. Жителі Закарпаття великими партіями експортують ядро горіха у Білорусь і Литву. За 2 роки я нібито продала горіхів на суму 138210грн, хоча в моєму саду росте лише одне горіхове деревце. Потерпілими виявилися ще декілька моїх односельчан.
Я відкрила кримінальну справу у Закарпатській області щодо шахрайства і в Гусятинському відділі поліції щодо підробки підпису і документів. Триває слідство.
У грудні 2013 року я звернулася за субсидіями втретє за три останні місяці. Субсидії мені нарахували на основі доходів від зарплати. З цим питанням я зверталася до заступника Голови райдержадміністрації Галябарди Надії Володимирівни. Але ніхто мені не радить цими субсидіями користуватися, тому, що в ДПІ ще немає даних за IV квартал. Якщо виявиться, що в мене знову є «ліві» доходи, то я буду змушена повернути гроші.
Переживаю, щоб у такій важкій ситуації не опинився ще хтось. Несу відповідальність за кожне написане мною слово. Далі хочу звернутися до людей віршем.
1. На Україні здавна так ведеться:
Багатий той, хто владу має,
Совість ніколи в нього не проснеться,
Закони Божі лиш бідний знає.
2. Зі мною доля часто жартувала,
Живу в маленькому селі.
Нема субсидій - тричі я писала,
Доходи в мене «немалі»!
3. 27 літ спішу до школи,
Ціную кожен день святий.
Гадки не мала я ніколи,
Що в мене є горішок «золотий».
4. Зі стажем вчителя і з досвідом роботи
Я кочегаром грамотним зробилась,
І примусово, без найменшої охоти,
На Попелюшку враз перетворилась.
5. Горіх мій родить літом і зимою,
Я тонами його здаю, здаю …
Та жадібність не володіє мною,
Щепки безплатно людям роздаю.
6. У Закарпаття мій товар купляють,
Історія моя усім відома.
Литовці й білоруси споживають,
Хоча я з ними зовсім не знайома.
7. Не їм, не сплю, ридаю, плачу …
Чому наш світ такий страшний?
Від винуватого я каяття не бачу,
Бо він є цар і все правий.
8. Скільки в нас коштують удовинні сльози?
І сирітські сльози? Ви скажіть мені.
Чи у сильну спеку чи в люті морози,
Це не просто просьба, це вже крик душі.
Галина Шишак
с. Целіїв
Тел 380989320141
Галина Шишак
11:41 20.02.2016

сторінка 1 2 3 4 5 6 Наступна


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: