ДокументиДокументи Звернення депутатів районної ради → ЗВЕРНЕННЯ депутатів Тернопільської районної ради щодо покращення навчально-виховного процесу у Великоберезовицькій ЗОШ I-III ст.

 

Голові Тернопільської обласної ради

Овчаруку В.В.

 

 

Шановний Вікторе Вікторовичу!

 

Депутати Тернопільської районної ради звертаються до Вас з проханням допомогти у питанні покращення навчально-виховного процесу у Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дана школа знаходиться у пристосованому приміщенні колишнього дошкільного закладу. В школі навчається 386 учнів у дві зміни.  Приміщення мале, не відповідає вимогам сучасної школи, спортивний зал відсутній.

А неподалік від школи по вул. Енергетична, 9  знаходиться приміщення котельні обласного комунального підприємства теплових мереж «Тернопількомуненерго», яке не має абонентів у селищі, бо усім жителям мікрорайону надано дозвіл на відключення від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води.

Депутати районної ради, педагогічний колектив школи, батьки учнів просять Тернопільську обласну раду передати приміщення обласного комунального підприємства теплових мереж «Тернопількомуненерго» у власність Великоберезовицької селищної ради для переобладнання його під спортивний зал школи.

Наперед щиро вдячні за розуміння.

 

 

 

 

 

Прийнято на шістнадцятій сесії
Тернопільської районної ради

23 лютого 2018 року