Новини


Заходи щодо святкування 75–ї річниці УПА
11.10.2017









 

Святкування 75–ї річниці УПА, Покрови Пресвятої Богородиці,

Дня українського козацтва та Дня захисника України

в клубних закладах Тернопільського району у 2017 році

 

№ з/п

Назва населеного пункту

Дата проведення

Місце проведення

Назва заходу

1

Тернопільський районний будинок культури

 

13 жовтня

о 14:00 год

Приміщення районного будинку культури

Районне святкування «Благословенна та держава, що має відданих синів» до

75 – ї річниці УПА, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України

2

Велика Березовиця

13 жовтня

о 12:00 год

Приміщення початкової школи

Дитячий ранок «Козацькому роду нема переводу»

3

Великі Бірки

 

13 жовтня

о 13:00 год

Приміщення школи

Тематичний вечір «Народ живе і буде вічно жити»

4

Почапинці

 

13 жовтня

о 13:30 год

Приміщення школи

Тематичний вечір «Коли ви вмирали» за участю гуртківців клубу

5

Романівка

 

13 жовтня

о 15:00 год

Приміщення   клубу

«Перемога йде від серця», за участю гуртківців клубу

6

Великий Глибочок

 

14 жовтня

о 12:30 год

Біля могили Січових стрільців

Літературно – музична композиція «Герої УПА» за участю колективів БК

7

Серединки

 

14 жовтня

о 12:00 год

 

Біля могили Січових стрільців

Літературно – музична композиція «Героям УПА – присвячується»

9

Довжанка

 

08 жовтня

о 12:00 год

 

14 жовтня

о 18:00 год

 

 

 

Приміщення клубу

Свято села «Зберемо воєдино всю свою родину» 

Відбудеться зустріч з воїном АТО, Героєм України Музикою Богданом

10

Драганівка

 

14 жовтня

о 16:00 год

 

 

Приміщення клубу

Тематичний вечір «Ми схилимось, кате, до ніг твоїх ниць!» за участю гуртківців клубу

11

Малий Ходачків

 

14 жовтня

о 12:00 год

 

Приміщення клубу

Святковий концерт «І буде горіти в народі любов животворна до вас, герої УПА»

12

Констянтинівка

 

14 жовтня

о 16:00 год

 

Дитячий ранок «Герої УПА будуть з нами вічно»

13

Підгороднє

 

14 жовтня

о 18:00 год

Приміщення клубу

Дитячий ранок «Пам'ять про вас буде вічно жива».

14

Забойки

 

14 жовтня

о 17:00 год

Приміщення клубу

Тематичний вечір «Їх подвиг і славу вовік збережем».

15

Смиківці

 

14 жовтня

о 12:00 год

Біля могили Січових Стрільців

Літературно – музична композиція «Герої УПА».

16

Чернелів-Руський

 

14 жовтня

о 15:00 год

Біля церкви

Літературно – музична композиція «Ішли герої в бій із ворогами, щоб кат не панував над нами».

26

Мар’янівка

 

14 жовтня

о 14:00 год

Біля клубу

Тематичний вечір «УПА загонами міцними на захист встала України».

17

Чистилів

 

14 жовтня

о 15:00 год

 

 

 

 

15 жовтня

о 17:00 год

 

 

Приміщення школи

 

Дитячий ранок «Ми роду козацького діти, землі української цвіт», 

 

Святковий концерт «Єднаймось браття українці, щоб не загинуть по одинці» 

18

Ступки

 

15 жовтня

о 12:00 год

Біля могили Січових Стрільців

Тематичний вечір «Героїв УПА Україна серцем своїм обняла»

19

Настасів

15 жовтня

о 15:00 год

 

 

 

Приміщення будинку культури

Святковий концерт «За прапор наш жовто – блакитний УПА стояла непохитно» 

20

Острів

 

15 жовтня

о 16:00 год

Приміщення клубу

Дитячий ранок «Козацькому роду – нема переводу»

21

Лучка

 

15 жовтня

о 15:00 год

Приміщення клубу

Тематичний вечір «Вони вмирали за Вкраїну, за український нарід свій»

22

Буцнів

 

15 жовтня

о 12:00 год

 

Біля могили Січових стрільців

Святковий концерт «Коли ви вмирали, вам дзвони не грали»

24

Біла

 

15 жовтня

о 12:00 год

Приміщення клубу

Тематичний вечір «Героям УПА - присвячується»

25

Велика Лука,

 Хатки

 

15 жовтня

о 15:00 год

 

Приміщення клубу

Літературно – музична композиція «За Вкраїну билися повстанці – Прометеї волі і краси»

26

Ігровиця

 

15 жовтня

о 15:00 год

Приміщення клубу

Святковий концерт  «75 років боротьби за волю»

27

Івачів Горішній

 

15 жовтня

о 16:00 год

 

Приміщення клубу

Тематичний вечір «Ти присвятив життя запеклій боротьбі»

29

Кип’ячка

 

22 жовтня

о 15:00 год

 

Приміщення клубу

Літературно – музична композиція «Веде нас в бій борців упавших слава»

30

Івачів Долішній

 

22 жовтня

о 16:00 год

 

Приміщення клубу

Тематичний вечір «Вони героями лишаються для нас»

31

Йосипівка

 

22 жовтня

о 16:00 год

 

 

Приміщення будинку культури

Тематичний вечір «Збережемо браття світлу пам'ять про героїв нашої землі»

32

Мишковичі

 

22 жовтня

о 16:00 год

Приміщення будинку культури

Святковий концерт «Було життя від бою і до бою»

34

Соборне

 

22 жовтня

о 16:00 год

Приміщення будинку культури

Святковий концерт «Шляхами болю й перемоги»

35

Плотича

 

25 жовтня

о 14:00 год

Приміщення будинку культури

Святковий концерт «Слава героям – воїнам УПА»