Новини


Всеукраїнський день бібліотек
29.09.2017


 


    Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
Бібліотекарі ЦБС Тернопільського району 29 вересня зібрались з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек у центральній районній бібліотеці селища Великі Бірки. Свято пройшло під девізом «Бібліотек@: знай, мрій, твори!» і розпочалося з вітального слова директора КЗ ТРЦБС Ольги Василюк.

    З нагоди професійного свята працівників бібліотек привітали: голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий, заступник голови районної державної адміністрації Андрій Колісник, начальник районного відділу культури районної державної адміністрації Віктор Навольський, голова постійної комісії з питань української національної освіти, культури, і засобів масової інформації Тернопільської районної ради Степан Бородай. Кращі бібліотеки ЦБС було нагороджено грамотами Тернопільської райдержадміністрації та Тернопільської районної ради і для 15-ти бібліотек подаровані комп’ютери.

    Завідувачка бібліотекою-філією с. Велика Лука Іванна Тіцька від імені всіх працівників району подякувала за вітання, отримані нагороди та подарунки. На закінчення урочистостей було переглянуто відео презентацію «Із життя бібліотек району».