Новини


Андрій Галайко та працівники Тернопільської районної ради взяли участь у Хресній дорозі
02.04.2017


 
                        Андрій Галайко та працівники Тернопільської районної ради взяли участь у Хресній дорозі, яка відбулася у Тернополі напередодні Великодня.

         Велелюдна процесія, під час якої несли 80-тикілограмовий дерев’яний хрест та молилися за мир та цілісність України, пройшла центральними вулицями Тернополя. На молитовних стаціях читали уривки зі Святого Євангелія, духовні роздуми над страстями Христовими. Вірні задумалися над віршами відомого тернопільського поета Олега Германа, які були спеціально написані з цієї нагоди. Переплітаючись із стаціями Хресної дороги, у поезіях прозвучав особливо глибокий аналіз морально-духовними недуг українського суспільства та заклик до покаяння й небайдужості під час війни.

        «Під час Хресної дороги ми спільно просимо в Господа миру для нашої країни, щоб припинилася війна на сході України. Учасники цієї хресної ходи свідчать свою віру в розп’ятого і воскреслого спасителя. При йшли всі ті, хто має поклик серця, ті, хто вболіває за свою країну, за свій народ. Які вірять, що божий мир, якщо про нього просити, він прийде у нашу країну. Водночас люди могли розважувати над своїми труднощами та проблемами, які їх турбують, і спільно християнською родиною просити світла для свого щоденного життя», – заначив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Теодор Мартинюк. Хресна дорога відбувається у Тернополі щороку напередодні Великодня з метою належно духовно підготуватися до свята Воскресіння Христового.