ДокументиДокументи Звернення депутатів районної ради → ЗВЕРНЕННЯ щодо звільнення від плати за харчування в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, навчальних закладах Тернополя дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції

 

 

 Президенту України

Порошенку П.О.

   

Прем'єр-міністру України

Гройсману В.Б.

 

Голові Верховної Ради України

 Парубію А.В.

 

Міському голові міста Тернополя

Надалу С.В.

 

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

 Виконавчим комітетом Тернопільської міської ради було прийняте рішення про звільнення від плати за харчування в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, навчальних закладах Тернополя дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.

Однак посадові особи Тернопільської міської ради  відмовляють у звільненні від плати за харчування дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції у тому випадку, якщо діти проживають у населених пунктах Тернопільського району, а навчаються у дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, навчальних закладах міста Тернополя.

Вищенаведені дії ми вважаємо дискримінаційними та такими, що порушують чинне законодавство України. Батьки дітей, які є учасниками антитерористичної операції, захищають не конкретно місто Тернопіль, а усю Україну.

Просимо Вас здійснити заходи впливу, які передбачені чинним законодавством, щодо забезпечення дітей безоплатним харчуванням, які навчаються в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, навчальних закладах міста Тернополя, батьки яких є учасниками антитерористичної операції,  незалежно від їх місця реєстрації.

 

 

Прийнято на десятій сесії

Тернопільської районної ради

 24 лютого 2017 року