Місцеві радиМісцеві ради VI скликання → Скоморохівська сільська рада

адреса: 47744, Тернопільська обл., Тернопільський р-н,
              с.Скоморохи
  e-mail: bon-aries@mail.ru

голова: Бондзюх Петро Петрович (тел.: 29-45-36)
секретар: Янковська Галина Михайлівна

СКОМОРОХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

РІШЕННЯ

Від   31 жовтня  2014 року   29

 

 

Про встановлення тарифів на вивезення

 твердих побутових відходів у селах

Скоморохи, Прошова, Смолянка та

Теофілівка Тернопільського району

 

 

Розглянувши звернення ТзОВ «ЕКО БАЛАНС ТЕР» про намір скоригувати тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів (далі ТПВ) у розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат на послуги, враховуючи калькуляцію витрат на послуги з вивезення та знешкодження ТПВ, з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про відходи», виконавчий комітет сільської ради
 
ВИРІШИВ:
 
 

 1. Встановити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються ТзОВ «ЕКО БАЛАНС ТЕР» у селах Скоморохи, Прошова, Смолянка та Теофілівка Тернопільського району в розмірі:

- для населення і бюджетних організацій (за 1 м куб.) – 61 грн. (з ПДВ), з них: 35,06 грн. (з ПДВ) – вивезення, 25,94 грн. (з ПДВ) – знешкодження.

- для інших споживачів (за 1 м куб.) – 68,41 грн. (з ПДВ), з них: 42,47 грн. (з ПДВ) – вивезення, 25,94 грн. (з ПДВ) – знешкодження.

2. Дані тарифи ввести в дію з 01 листопада 2014 р.

3. Визнати такими, що втратило чинність рішення виконкому сільської ради від 03 січня 2013 року № 2 «Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів у селах Скоморохи, Прошова, Смолянка та Теофілівка Тернопільського району».

4. Секретарю виконкому Янковській Г. М. дане рішення довести до відома споживачів шляхом розміщення оглолшення в у районній газеті «Подільське слово» та на дошці оголошень сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                               П.П. Бондзюх

Звіт

про відстеження  регуляторного акта

1. Вид і назва регуляторного акта:

Проект рішення виконавчого комітету Скоморохівської сільської ради «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів» від 17.09.2014 р.

2. Виконавець заходів відстеження:

Виконавчий комітет Скоморохівської сільської ради.

3. Цілі прийняття акта:

Забезпечення споживачів с. Скоморохи, с. Смолянка, с. Теофілівка,  послугами з вивезення твердих побутових відходів згідно з нормами та правилами, визначеними законодавством України у сфері поводження з відходами, шляхом встановлення економічно обґрунтованих тарифів на їх надання; підвищення якості надання послуг; поліпшення стану охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки в населеному пункті.

4. Строки виконання заходів з відстеження:

До набрання чинності.

5. Тип відстеження:

Базове.

6. Метод одержання результатів відстеження:

Нормативний, математичний.

Аналіз норм законодавства у сфері поводження з відходами. Економічно обґрунтовані витрати на послуги.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності цього регуляторного акту здійснювалось шляхом аналізу даних економічно обґрунтованих витрат на послуги.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Покриття економічно обґрунтованих витрат на послуги на 100%, зменшення фінансового навантаження на місцевий бюджет.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

Встановлення тарифів на послуги із вивезення твердих побутових відходів на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат дозволить виконати вимоги законодавства у сфері поводження з відходами, підвищить якість надання послуг споживачам, зменшить фінансове навантаження на місцевий бюджет, покращить стан навколишнього природного середовища та екологічної безпеки, санітарний стан населеного пункту, зменшить кількість скарг споживачів на якість надання послуг.

Даний регуляторний акт не потребує перегляду.

 

 

 
Проект рішення

виконавчого комітету Скоморохівської сільської ради

"Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів у селах Скоморохи, Прошова, Смолянка та Теофілівка Тернопільського району"

 

Розглянувши звернення ТзОВ "ЕКО БАЛАНС ТЕР" від 17 вересня 2014 року № 88 про намір скоригувати тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів у розмірі не нижче економічно обгрунтованих витрат, враховуючи калькуляцію витрат на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про житлово-комунальні послуги", виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Встановити тарифи на вивезення твердих побутових відходів, що надаються ТзОВ "ЕКО БАЛАНС ТЕР" у селах Скоморохи, Прошова, Смолянка та Теофілівка Тернопільського району в розмірі:

- для населення і бюджетних організацій за 1 (один) м. куб. з ПДВ – 61,00 грн., в т. ч.: вивезення – 35,06 грн., знешкодження – 25,94 грн.;

- для інших споживачів за 1 (один) м. куб. з ПДВ – 68,41 грн., в т.ч.: вивезення – 42,47 грн., знешкодження  – 25,94 грн.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення виконавчого  комітету Скоморохівської сільської ради "Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів у селах Скоморохи, Прошова, Смолянка та Теофілівка Тернопільського району" приймаються у робочі дні протягом місяця з дати оприлюднення проекту за адресою: Скоморохівська сільська рада, 47744, с. Скоморохи, вул. Галицька, 3а. Тел. 29-45-36."

 

        Сільський голова                                          П.П. БОНДЗЮХ

Аналіз регуляторного впливу до рішення виконавчого комітету Скоморохівської сільської ради «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів»

Інформація про доведення до споживачів даних про встановлення (зміну/коригування) тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Скоморохівської сільської ради Тернопільського району