ДокументиДокументи Звернення депутатів районної ради → ЗВЕРНЕННЯ щодо невідкладного прийняття якісно нового Закону України

 Голові Верховної Ради України

 

За результатами останніх виборів до Верховної ради України до парламенту пройшли люди, які були при владі за часів авторитарно-олігархічного режиму Януковича та його поплічників. Замість реальних реформ людям знову пропонують непопулярні зміни та заниження рівня життя простих громадян. Натомість олігархи та злодії і надалі збагачуються, перебуваючи при владі, – клептократія процвітає.

Два роки тому кандидат в Президенти України пан Порошенко і всі політики на Майдані в один голос говорили, що вибори у парламент мають відбуватися за відкритими списками та пропорційною системою. Однак, на превеликий жаль, багато фракцій сьогодні не готові до цього кроку.

Дуже важливо, аби нові парламентські вибори відбувались за новим, демократичним законом. Важливо те, щоб люди бачили, кого вони обирають – лідерів громадської думки, активістів та експертів, а не корупціонерів та маріонеток олігархів.

Ухвалення такого закону зменшить рівень напруги в парламенті та у громадськості. І цей парламент зможе дійсно працювати для добробуту та блага людей, створення належного громадянського суспільства та правової держави, проведення необхідних, системних і якісних реформ. На наше переконання, позачергові вибори до Верховної ради не є сьогодні потрібні у нашій державі, адже велика частина території знаходиться в окупації російським агресором.

Вимагаємо від Парламенту невідкладного прийняття якісно нового Закону України, положення якого регламентуватимуть проведення виборів до Верховної Ради України за відкритими списками, та який не допустить до єдиного законодавчого органу держави олігархічних та антиукраїнських сил.

     

 

Прийнято на ІІІ пленарному засіданні

    3 сесії Тернопільської районної ради

    12 квітня 2016 року