ДокументиДокументи Звернення депутатів районної ради → ЗВЕРНЕННЯ щодо особливого статусу Донбасу

 Голові Верховної РадиУкраїни

Гройсману В.Б.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановні народні депутати!

Кожен з Вас делегований до парламенту українським народом захищати його право на свободу і гідне життя.

Свобода України, її Соборність та суверенітет нині перебувають під загрозою. Російські окупанти, які здійснили анексію Криму і розпочали страшну війну на Донбасі, воліють легалізувати свої загарбницькі дії і змусити міжнародну спільноту визнати псевдодержави, так звані ЛHP і ДНР, цілком підконтрольні Кремлю.

Узаконення дій терористів може відбутися шляхом прийняття Верховною Радою відповідних змін до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей. По факту – це особливий статус Донбасу і легалізація влади терористичних угрупувань, які за підтримки російських окупантів і за їх безпосередньої участі вбивали і вбивають українських Героїв зі Збройних Сил та добровольчих батальйонів, вбивали і вбивають мирне населення, знищували і знищують збудовану за десятки років  інфраструктуру, вели і ведуть агресивну антиукраїнську пропаганду, переслідуючи і залякуючи проукраїнське населення.

Тому, розуміючи важливість прийняття змін до Конституції щодо децентралізації, необхідність яких ми на місцях усвідомлюємо найкраще, закликаємо Вас заради захисту інтересів України та українців прийняти наступне історичне рішення – в жодному випадку не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статутсу Донбасу, як би його не називали, за красивою ширмою інших слів, сховавши його справжню, жорстоку та приховану від суспільства сатанинську суть – узаконити окупантів, чий чобіт топче святу українську землю.

Сьогодні на Вас дивиться вся країна. І лише від Вас самих залежить, ким ви увійдете в українську історію – захисниками Соборності чи тими, хто розділить відповідальність за знищення України як єдиної держави.

Путінські зміни до Конституції – це крок до знищення України, спосіб впустити «Троянського коня» в саме серце Держави.

Слава Україні!

 

Прийнято на третьому пленарному
засіданні другої сесії
Тернопільської районної ради

22 січня 2016 р.