ДокументиДокументи Звернення депутатів районної ради → ЗВЕРНЕННЯ щодо ліквідації управління Пенсійного фонду України в Тернопільському районі

 Кабінет Міністрів України

 

 

 

 

Звернення

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1055 від 16.12.2015 року планується реорганізація управління Пенсійного фонду України в Тернопільському районі шляхом приєднання до управління Пенсійного фонду України в місті Тернополі.

Управління Пенсійного фонду України в Тернопільському районі обслуговує понад 16 тисяч пенсіонерів. Обслуговування даної категорії населення проводиться якісно та своєчасно, скарги на роботу управління відсутні.

Доведене планове завдання власних коштів на 2015 рік виконано в повному обсязі.

Динаміка заборгованості по страхових внесках свідчить, що порівняно з 01.01.2015 року відбулось зменшення боргу на 0,3 млн.грн. або 10,1%.

Районне управління забезпечене приміщеннями відповідно до потреби для якісного обслуговування громадян та забезпечення збереження архівних фондів.

Вважаємо, що ліквідація управління Пенсійного фонду України в Тернопільському районі, як окремої структури, негативно вплине на якість обслуговування населення Тернопільського району та може призвести до загострення соціальної напруги.

 

 

 

Прийнято на першому

пленарному засіданні другої сесії

Тернопільської районної ради

29 грудня 2015 року