ДокументиДокументи Звернення депутатів районної ради → ЗВЕРНЕННЯ щодо збереження існуючого режиму спеціального оподаткування для ефективної діяльності сільськогосподарського виробництва

 Президенту України

Порошенку П.О.

 

 

 

Звернення

 

Депутати Тернопільської районної ради, значна частина яких є представниками агропромислового комплексу, стурбовані ситуацією щодо спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників, який діє з 1998 року, є найефективнішим, до того ж абсолютно не корупційним механізмом реальної підтримки сільського господарства.

Скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників з 1 січня 2016 року є неприйнятною та згубною для сільськогосподарської галузі, передусім з точки зору забезпечення продовольчої безпеки держави.

Вважаємо, що зазначені зміни в Податковий кодекс, що стосуються скасування спецрежиму ПДВ для всіх суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, мають бути ветовані, адже такі зміни несуть загрозу руйнації агропромислового комплексу України загалом та Тернопільського району зокрема.  Це може спричинити масові акції протесту з боку сільгоспвиробників.

Враховуючи вищевикладене, депутатський корпус Тернопільської районної ради просить зберегти існуючий режим спеціального оподаткування для ефективної діяльності сільськогосподарського виробництва.

 

 

 
 
 

 

Прийнято на першому

пленарному засіданні другої сесії

Тернопільської районної ради

29 грудня 2015 року